• On sale!
  • -zł600.00

Silnik o pojemności 125cc, jednocylindrowy. Manualna czterobiegowa skrzynia z jałowym biegiem na samym dole zapewnia fajną, dynamiczną jazdę a dziecko już od najmłodszych lat uczy się operować BIEGAMI przy użycia sprzęgła.

Dzięki udoskonaleniom w zakresie wzmacniania podwozia i konstrukcji, nowa pozwala motocyklowi działać z większą zwinnością i komfortem niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatki do ramy pozwalają na ponowne poprowadzenie rury kolektora pod ramą, zmniejszając prawdopodobieństwo przypalenia nogi, obejmują zdejmowane mocowania podnóżków, które można łatwo wymienić, oraz wzmocnione regulowany ogranicznik kierownicy. Nowa rama mieści także AIRBOX Thumpstar czyli filtr powietrza ukryty w specjalnej komorze. Dodatkowo w ramie wahacz znajduje się między nią a silnikiem, zmniejszając naprężenia na łożyskach i zapewniając lepszą trwałość całego systemu.

Odlewana aluminiowa piasta została zmieniona na zębatkę z 6 śrubami i tarczę z 4 śrubami, przy przejściu na oś 20mm, która pozwala na zastosowanie ponadwymiarowych łożysk kół. Ponadto zamieniono te podatne na rozciąganie stalowe szprychy (w porównaniu do pozostałych Pitbików) na odporne na rozciąganie i zatrzaskiwanie szprychy ze stali nierdzewnej. I wreszcie, felgi zostały ulepszone do najwyższej klasy stopu aluminium. Rozmiar kół to 14’ (z przodu) oraz 12’ (z tyłu) z oponami odpowiednio w rozmiarze 70/100-14 i 80/100-12. Dodatkowo w tylnym kole oryginalne występuje trzymak opony.

Mini motorek został wyposażony w przedni widelec typu VS1 Inverted Forks o długości 770 mm oraz tylny - VS1 Linkage U Shock o długości 350mm. Przedni widelec VS1 zapewnia miękką, ale stabilną jazdę przez wyboje, koleiny czy skoki. W tylnym zawieszeniu zamiast tradycyjnie mocować amortyzator do górnej części wahacza, zastosowano podobnie jak w motocyklach pełnowymiarowych zamocowanie do spodu wahacza. Świetną opcją jest fakt, że Pitbike rośnie wraz z młodym rajderem, gdyż został zaprojektowany tak, aby można go było ulepszyć w celu wydłużenia okresu eksploatacji wraz z rozwojem dziecka - po prostu należy zmodernizować przednie i tylne zawieszenie do wyższej opcji.

Podnóżki mają szerokość 56 mm, taką samą jak podnóżki motocrossowe 250/450 na rynku wtórnym, co zapewnia lepszą przyczepność i komfort kierowcy. Zastosowano wysokiej jakości materiał ze stali nierdzewnej dla wytrzymałości i świeżego wyglądu przez długie lata, wykończony idealnie dopasowanymi sprężynami.

Kolejnym atutem jest fakt, że PitBike to motocykl, który wytrzyma próbę czasu i narażenia na działanie żywiołów, gdyż posiada wodoodporny system okablowania.

Oprócz jazdy ważna jest także konserwacja motocykla, a gównie napinanie łańcucha w co również można zaangażować dziecko. W Naszym przypadku jest to bardzo łatwe, ponieważ TSX 125CC został wyposażony w przesuwany napinaczy łańcucha CNC. Ogólnie przy typowej konserwacji silniki ten działa przez lata, zwykle znacznie przekraczając potrzebę Twojego dziecka na większy PitBike, gdy dorastają.

Podsumowując, THUMPSTAR TSX 125CC to idealny, wchodzący na rynek polski i europejski MINI MOTOCYKL, który zaskoczy cię nową generacją a także konstrukcją i jakością prowadzenia.

PS. w zestawie z Pitbikiem otrzymujesz zestaw części zamiennych (klamki, klocki, linki, uszczelki, pierścienie itd) jak i porządną książkę serwisową. Niewierzysz? Zapytaj Naszego konsultanta!

ZAINTERESOWANY? Sprawdź szczegóły na poniższych zdjęciach!

TSK 140 silnik_1.png

SYV125X

Data sheet

Engine type
YX 4-suwowy; jednocylindrowy
Engine capacity
125cc
Transmission
manualna, 4-biegowa (N-1-2-3-4)
Starter
KICK
Carburetor
Molkt VM22 26mm
Drive
Łańcuch PSC 6 Bolt Sprocket (428 HD ogniw)
Ignition system
CDI
Maximum speed
90 km/h (w zależności od przełożeń)
Frame
TRI-BAR marki THUMPSTAR
Exhaust system
standardowy, średnica wydechu 28mm
AIRBOX
TAK - pod lewym, tylnym plastikiem
Kiwak
TAK
Front shock absorber
VS1 Inverted Forks | Długość 770mm | Średnica lagi 45/48mm
Rear shock absorber
VS1 Linkage U Shock | Długość 350mm (+10 mm)
Front brake
tarczowy z zaciskiem 2- tłoczkowym HSK (tarcza 220 mm )
Rear brake
tarczowy z zaciskiem 1- tłoczkowym HSK (tarcza 190 mm)
Front wheel
14"
Rear wheel
12"
Front tire
70/100-14
rear tire
80/100-12
Wheelbase
1260mm
Height (seat)
830mm
Tank capacity
3,4L
Libra
80/90kg
Product package size (length x width x height)
1420x430x640m

16 other products in the same category: