• On sale!
  • -zł1,500.00

Motocykl napędza silnik o pojemności 140cc, jednocylindrowy, chłodzony powietrzem. Zastosowana została w nim  manualna czterobiegowa skrzynia z jałowym biegiem na samym dole zapewnia pewną, dynamiczną jazdę podczas zmiany biegów.

PitBike oryginalnie porusza się na 17 calowych kołach z przodu i 14 calowych kołach z tyłu, a wysokość siedzenia wynosi 88 cm, dzięki czemu każdy rajder będzie czuł komfort podczas jazdy. Oprócz tego obręcze wraz z blokadą wykonano z najwyższego stopu stali zapewniając idealny kompromis między sztywnością i elastycznością, plus zastosowano szprychy z nierdzewki.

Jeżeli myślisz, że jeździłeś na pitbike ze świetnym zawieszeniem to musisz przestestować ThumpStar. Motocykl został wyposażony w przedni widelec typu VS1 Inverted Forks o długości 700 mm oraz tylny - VS1 Linkage Shock o długości 350mm. Pamiętaj, że dobre zawieszenie to połowa drogi do sukcesu.

Przedni widelec VS1 zapewnia miękką, ale stabilną jazdę przez wyboje, koleiny czy skoki. W tylnym zawieszeniu zamiast tradycyjnie mocować amortyzator do górnej części wahacza, zastosowano podobnie jak w motocyklach pełnowymiarowych zamocowanie do spodu wahacza tzw. kiwak co pozwala na szybsze pokonywanie zakrętów, regulację wysokich i niskich prędkości oraz zwiększony komfort jazdy.

Podnóżki mają szerokość 56 mm, taką samą jak podnóżki motocrossowe 250/450 na rynku wtórnym, co zapewnia lepszą przyczepność i komfort kierowcy.
Kolejnym atutem jest fakt, że PitBike to motocykl, który wytrzyma próbę czasu i narażenia na działanie żywiołów, gdyż posiada wodoodporny system okablowania.

Oprócz jazdy ważna jest także konserwacja motocykla, a gównie napinanie łańcucha w co również można zaangażować dziecko. W Naszym przypadku jest to bardzo łatwe, ponieważ TSX 140 został wyposażony w przesuwany napinaczy łańcucha CNC. Przy typowej konserwacji silniki ten działa przez lata, zwykle znacznie przekraczając potrzebę Twojego dziecka na większy PitBike, gdy dorastają.

PS. w zestawie z Pitbikiem otrzymujesz zestaw części zamiennych (klamki, klocki, linki, uszczelki, pierścienie itd) jak i porządną książkę serwisową. Niewierzysz? Zapytaj Naszego konsultanta!ZAINTERESOWANY? Sprawdź szczegóły na poniższych zdjęciach!

SYV140X

Data sheet

Engine type
YX 4-suwowy RACECAM; jednocylindrowy
Engine capacity
140cc
Transmission
manualna, 4-biegowa (N-1-2-3-4)
Starter
KICK
Carburetor
Mikuni 26mm
Drive
Łańcuch PSC 6 Bolt Sprocket (428 HD ogniw)
Ignition system
CDI
Maximum speed
90 km/h (w zależności od przełożeń)
Frame
TRI-BAR marki THUMPSTAR
Exhaust system
oryginalnie z Pipebomb DW1 o średnicy 38 mm
AIRBOX
TAK - pod lewym, tylnym plastikiem
Kiwak
TAK
Front shock absorber
S1 Inverted Forks | Długość 770mm | Średnica lagi 45/48mm
Rear shock absorber
VS1 Linkage U Shock | Długość 350mm (+10 mm)
Front brake
tarczowy z zaciskiem 2- tłoczkowym HSK (tarcza 220 mm )
Rear brake
tarczowy z zaciskiem 1- tłoczkowym HSK (tarcza 190 mm)
Front wheel
70/100-17
Rear wheel
80/100-14
Front tire
17"
rear tire
14"
Wheelbase
1260mm
Height (seat)
880mm
Tank capacity
3,4L
Libra
80/90kg
Product package size (length x width x height)
1420x430x640mm

16 other products in the same category: