• Obecnie brak na stanie

Chcesz rozwijać równowagę i koordynację swojego dziecka? A Twój maluch wyrósł z trójkołowca, ale nadal jest za mały na te motocykle typu dirtbike o pojemności 50 cm3? To jest rower, na który czekałeś!

Zamiast pedałować lub biegać, aby jechać, Twoje dziecko może nauczyć się podstaw sterowania kierownicą za pomocą rolgazu i przedniego hamulca na kierownicy przystosowanego dla dzieci od 3 roku życia. Przy czym nauczy się podstaw jazdy na motocyklu bez niebezpieczeństw i konserwacji, jakie stwarzają motocykle napędzane benzyną.

Elektryczny rowerek biegowy Thumpstar TSE 12TR jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 lat. Ten rower ma więcej kontroli bezpieczeństwa niż jakikolwiek inny elektryczny rower startowy!

Silnik o mocy 250W ulokowany został w piaście tylnego koła zużywając mniej energii, dzięki czemu może wytrzymać nawet 6 godzin w porównaniu do silnika umieszczonego centralnie z napędem łańcuchowym. Wyposażony w akumulator litowy 24V o pojemności 5,2 Ah (przewód ładujący wpinany do portu na ramie).

Ten rower jest wyposażony w funkcję KICK START firmy Thumpstar, która zwiększa bezpieczeństwo i zapobiega nagłym, nieoczekiwanym startom. Oznacza to, że „kierowca” musi uruchomić rower będąc w ruchu lub „odepchnąć się”, zanim silnik się uruchomi. W miarę zdobywania doświadczenia i umiejętności, funkcja KICK START może zostać wyłączona poprzez otwarcie dolnej pokrywy i odłączenie wyraźnie oznaczonego kabla „KICK START”.

Przełącznik 3 prędkości na spodzie rowerka, który wygodnie pozwala dziecku na powolne ruszanie i zwiększanie prędkości w miarę zdobywania umiejętności i doświadczenia. Ponadto mamy 6 ustawień prędkości (3 w trybie „LIMITED” oraz 3 w trybie „FULL POWER”).

Ogranicznik prędkości, który można odłączyć, zdejmując dolną pokrywę i odłączając łatwo rozpoznawalny przewód „SPEED LIMITER”. Pamiętaj, aby ustawić wyżej wspomniany przełącznik prędkości na spodzie roweru z powrotem na ustawienie „SLOW”, dopóki Twoje dziecko nie będzie gotowe na maksymalną wydajność!

Przełącznik momentu obrotowego, który można odłączyć, zdejmując dolną pokrywę i odłączając łatwo rozpoznawalny przewód „TORQUE SWITCH”, aby uzyskać maksymalną moc podczas ruszania i pokonywania wzniesień.

Aluminiowa rama ze stalowymi widelcami sprawia, że ten rower jest lekki, ale nadal bardzo wytrzymały. Przeznaczona nie tylko dla początkujących, ale także na tor wyścigowy. Rowery mają nachylenie 65 stopni, czyli ten sam kąt, co motocykle crossowe. Oprócz tego do ramy można przymocować podnóżki. Jednak najlepiej zacząć od gumowych, które według nas są bardziej stabilne niż plastikowe platformy, a gdy dzieci będą już pewne siebie, zainstaluj pełnowymiarowe podnóżki 56 mm ze stali nierdzewnej.

Regulowane siedzisko (od 380 mm do 480 mm) aby umożliwić idealne dopasowanie (dziecko powinno być w stanie postawić obie stopy na ziemi jednocześnie podczas siedzenia). TSe 12TR posiada hamulec tarczowy z automatycznym odcięciem zasilania, gdy hamulec jest włączony, ale może być łatwo odłączony przez osobę dorosłą w przypadku wyścigów lub doświadczonych rowerzystów.

W pudełku znajduje się zestaw PRAWDZIWYCH STOPEK MOTOCYKLOWYCH (które można łatwo przymocować, gdy dziecko nauczy się podstawowych umiejętności i równowagi), przewód ładujący wpinany do portu na ramie, wysokiej jakości akumulator 5,2 Ah na długie godziny zabawy*, oraz instrukcja obsługi.

Podsumowując, Thumpstar przedstawia najprostszy sposób, aby Twoje dzieci jeździły, zanim będą gotowe do wskoczenia na motocykl!

TSE12

Opis

Moc silnika
250W
Pojemność baterii
5.2Ah
Napięcie baterii
24V
Tryby prędkości
6 ustawień prędkości: 3 w trybie „LIMITED” (prędkości od nauki) oraz 3 w trybie „FULL POWER” (prędkości wyścigowe)
Czas pracy
2-6h w zależności od ustawionych parametrów i warunków jazdy
Czas ładowania
4-6h
Napięcie ładowarki
110-240V
Regulacja wysokości siedziska
TAK
Rozrusznik
Starter Throttle / Kick (możliwość włączyenia/wyłączyenia)
Napęd
silnikowy
Prędkość maksymalna
18km/h
Przedni hamulec
brak
Tylny hamulec
tarczowy z możliwością automatycznego odcięcia zasilania gdy hamulec jest wciśniety
Koło przednie
12"
Koło tylne
12"
Przednia opona
2.125
Tylna opona
2.125
Rozstaw osi
690mm
Wysokość (siedzenie)
380mm + 100mm
Maksymalne obciążenie
75kg
Waga
11/12.2kg
Rozmiar opakowania produktu (długość x szerokość x wysokość)
860x225x440mm

3 innych produktów w tej samej kategorii: