Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 1 885,00 zł - 3 299,00 zł

Kolor

Kolor

Maksymalna prędkość

Maksymalna prędkość

Czas ładowania

Czas ładowania

Oświetlenie

Oświetlenie

Maksymalne obciążenie

Maksymalne obciążenie

Rowerki biegowe

Pasją do motoryzacji można zarażać od najmłodszych lat! Dlaczego nie robić tego poprzez rower? Nie mówimy jednak o klasycznym jednośladzie, ale o czym znacznie ciekawszym i bardziej zaawansowanym. Elektryczne rowerki biegowe z hamulcem i bez pedałów to prawdziwy hit wśród rodziców, którzy chcą zainteresować swoje pociechy nowoczesną technologią. Pojazdy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zachęcać dzieci do spędzania czasu na wolnym powietrzu, uczyć je utrzymywania równowagi, a także rozwijania koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Dziecięce rowerki elektryczne – nauka równowagi od podstaw

W sprzedaży dostępne są pojazdy o zróżnicowanych parametrach. Wyborem wartym rozważenia będzie na pewno biegowy rowerek bez pedałów. To opcja odpowiednia dla maluchów, które chcą od postaw nauczyć się zasad rządzących jazdą na motocyklu. Przy szukaniu odpowiedniego pojazdu elektrycznego dla dziecka warto docenić też same hamulce: zostały opracowane tak, aby zapewniały maluchom bezpieczną naukę jazdy na bardziej zaawansowanym sprzęcie.

Aktywne filtry

TSE 12 Elektryczny rowerek...
  • Wyprzedaż!
  • -300,00 zł

TSE 12 Elektryczny rowerek balansowy ThumpStar

Cena podstawowa 2 899,00 zł Cena 2 599,00 zł -300,00 zł
Dostępność: 20 na magazynie

Thumpstar przedstawia najprostszy sposób, aby Twoje dzieci jeździły, zanim będą gotowe wskoczyć na motocykl! Zamiast pedałować lub biegać, aby popchnąć rower, Twoje dziecko może nauczyć się podstaw sterowania kierownicą za pomocą przepustnicy skrętnej i przednich hamulców zamontowanych na drążku. Odpowiedni dla dzieci w wieku 3-5 lat elektryczny rower biegowy jest najlepszym narzędziem dydaktycznym dla tych, którzy chcą, aby ich dziecko nauczyło się podstaw jazdy na motocyklu bez niebezpieczeństw i konserwacji, jakie stwarzają motocykle napędzane benzyną.

TSE 16 Elektryczny rowerek...

TSE 16 Elektryczny rowerek balansowy ThumpStar

Cena 3 299,00 zł
Dostępność: 3 na magazynie

Thumpstar przedstawia najprostszy sposób, aby Twoje dzieci jeździły, zanim będą gotowe wskoczyć na motocykl! Odpowiedni dla dzieci w wieku 5-8 lat elektryczny rower biegowy jest najlepszym narzędziem dydaktycznym dla tych, którzy chcą, aby ich dziecko nauczyło się podstaw jazdy na motocyklu bez niebezpieczeństw i konserwacji, jakie stwarzają motocykle napędzane benzyną.

MINI JUMP Elektryczny...
  • Obecnie brak na stanie

MINI JUMP Elektryczny rowerek balansowy VELOCIFERO

Cena 2 299,00 zł
Dostępność: Out of stock

Pasja VELOCIFERO zaczyna się od najmłodszych lat, a dzięki dziecięcemu rowerowi elektrycznemu BABY JUMP rozwija się wraz ze zmysłem równowagi. Elektryczny rower biegowy to zabawka, która przyzwyczaja dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu, pomagając im krok po kroku rozwijać umiejętności potrzebne do jazdy na rowerze.

ROOKIE - Elektryczny...
  • Obecnie brak na stanie

ROOKIE - Elektryczny rowerek balansowy od...

Cena 2 299,00 zł
Dostępność: Out of stock

Pasja do rowerów zaczyna się od najmłodszych lat, a dzięki dziecięcemu rowerowi elektrycznemu ROOKIE rozwija się wraz ze zmysłem równowagi. Rowerek ROOKIE od Velocifero to zabawka, która przyzwyczaja dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu, pomagając im krok po kroku rozwijać umiejętności potrzebne do jazdy na rowerze. W rzeczywistości pozwala trenować równowagę i koordynację wzrokowo-ruchową, a także pobudzać poczucie niezależności i pewności siebie.