Elektryczny rowerek biegowy Thumpstar TSE 16TR jest odpowiedni dla dzieci w wieku od 3 lat (w zależności od wzrostu). Ten rower ma więcej kontroli bezpieczeństwa niż jakikolwiek inny elektryczny rower startowy! W przeciwieństwie do swojego "brata" TSE12TR odróżnia się: większą ramą i kołami oraz prędkością maksymalną.

Silnik o mocy 250W ulokowany został w piaście tylnego koła zużywając mniej energii, dzięki czemu może wytrzymać nawet 6 godzin w porównaniu do silnika umieszczonego centralnie z napędem łańcuchowym. Wyposażony w akumulator litowy 24V o pojemności 5,2 Ah (przewód ładujący wpinany do portu na ramie).

Ten rower jest wyposażony w funkcję KICK START firmy Thumpstar, która zwiększa bezpieczeństwo i zapobiega nagłym, nieoczekiwanym startom. Oznacza to, że „kierowca” musi uruchomić rower będąc w ruchu lub „odepchnąć się”, zanim silnik się uruchomi. W miarę zdobywania doświadczenia i umiejętności, funkcja KICK START może zostać wyłączona poprzez otwarcie dolnej pokrywy i odłączenie wyraźnie oznaczonego kabla „KICK START”.

Przełącznik 3 prędkości na spodzie rowerka, który wygodnie pozwala dziecku na powolne ruszanie i zwiększanie prędkości w miarę zdobywania umiejętności i doświadczenia. Ponadto mamy 6 ustawień prędkości (3 w trybie „LIMITED” oraz 3 w trybie „FULL POWER”).

Ogranicznik prędkości, który można odłączyć, zdejmując dolną pokrywę i odłączając łatwo rozpoznawalny przewód „SPEED LIMITER”. Pamiętaj, aby ustawić wyżej wspomniany przełącznik prędkości na spodzie roweru z powrotem na ustawienie „SLOW”, dopóki Twoje dziecko nie będzie gotowe na maksymalną wydajność!

Przełącznik momentu obrotowego, który można odłączyć, zdejmując dolną pokrywę i odłączając łatwo rozpoznawalny przewód „TORQUE SWITCH”, aby uzyskać maksymalną moc podczas ruszania i pokonywania wzniesień.

Aluminiowa rama ze stalowymi widelcami sprawia, że ten rower jest lekki, ale nadal bardzo wytrzymały. Przeznaczona nie tylko dla początkujących, ale także na tor wyścigowy. Rowery mają nachylenie 65 stopni, czyli ten sam kąt, co motocykle crossowe. Oprócz tego do ramy można przymocować podnóżki. Jednak najlepiej zacząć od gumowych, które według nas są bardziej stabilne niż plastikowe platformy, a gdy dzieci będą już pewne siebie, zainstaluj pełnowymiarowe podnóżki 56 mm ze stali nierdzewnej.

Regulowane siedzisko (od 480 mm do 580 mm) aby umożliwić idealne dopasowanie (dziecko powinno być w stanie postawić obie stopy na ziemi jednocześnie podczas siedzenia). TSE 16TR posiada hamulec tarczowy z automatycznym odcięciem zasilania, gdy hamulec jest włączony, ale może być łatwo odłączony przez osobę dorosłą w przypadku wyścigów lub doświadczonych rowerzystów.

W pudełku znajduje się zestaw PRAWDZIWYCH STOPEK MOTOCYKLOWYCH (które można łatwo przymocować, gdy dziecko nauczy się podstawowych umiejętności i równowagi), przewód ładujący wpinany do portu na ramie, wysokiej jakości akumulator 5,2 Ah na długie godziny zabawy*, oraz instrukcja obsługi.

Podsumowując, Thumpstar przedstawia najprostszy sposób, aby Twoje dzieci jeździły, zanim będą gotowe do wskoczenia na motocykl!

TSE16

Data sheet

Moc silnika
250 [W]
Battery capacity
5.2 [Ah]
Battery voltage
24 [V]
Max speed
21 [km/h]
Speed modes
6 ustawień prędkości: 3 w trybie „LIMITED” (prędkości od nauki) oraz 3 w trybie „FULL POWER” (prędkości wyścigowe)
Working time
2-6h w zależności od ustawionych parametrów i warunków jazdy
Charging time
4-6 [h]
Charger voltage
110-240 [V]
Maximum load
75 [kg]
Seat height adjustment
TAK
Starter
Starter Throttle / Kick (możliwość włączyenia/wyłączyenia)
Front brake
BRAK
Rear brake
tarczowy z możliwością automatycznego odcięcia zasilania gdy hamulec jest wciśniety
Front wheel
16"
Rear wheel
16"
Front tire
2.126
rear tire
2.126
Wheelbase
780 [mm]
Height (seat)
480mm + 100mm
Libra
12.3/14.3kg
Product package size (length x width x height)
995x240x440mm

4 other products in the same category: