Rower elektryczny Velociféro cały swój urok skrywa w retro linii, która przywołuje Harleya pod względem parametrów technicznych. Gwarantujemy parametry te zadowolą poszukiwaczy mocnych wrażeń w mieście czy terenie.
E-CLASSIC posiada 36-woltowy akumulator, dzięki czemu rowerzysta może w dużym komforcie korzystać z pomocy silnika przy pokonywaniu wzniesień, jeździe po lesie czy mieście. Zamontowany jest akumulator o dużej pojemności 12AH wykonany z ogniw PANASONIC, co umożliwia przejechanie do 80KM  na jednym ładowaniu. Dodatkowo akumulator można demontować za pomocą kluczyka - funkcja odłączania ułatwia ładowanie poza pojazdem, zaś blokada zapobiega kradzieży.
By jak najbardziej ułatwić jazdę E-CLASSIC został wyposażony w czujnik momentu obrotowego (PAS) wewnątrz silnika. Czujnik ten mierzy siłę wkładaną przez pedały i zapewnia wspomaganie elektryczne w zależności od zastosowanej siły (i rytmu pedałowania).
E-CLASSIC wyposażony został w światła LED o wysokiej jasności, które zapewniają szerokie pole widzenia podczas jazdy nocą. Średnica reflektora to aż 12 cm, dzięki czemu widzimy dalej i szerzej niż w przypadku innych rowerów elektrycznych. Zatem możesz bez przeszkód cieszyć się nocną jazdą.
Chociaż ten klasyczny e-rower ma ponad 2m długości, uchwyt w kształcie litery U pozwala na wygodną jazdę w wyprostowanej pozycji. Na środku kierownicy znajduje się wyświetlacz, po lewej przycisk sterujący, a po prawej mechanizm zmiany biegów/trybów. Dzięki 3 biegom możesz ustawić pedałowanie na lekkie na wzniesieniach i mocniejsze na płaskich terenach, aby uzyskać szybką jazdę. Nawet bez akumulatora możesz jeździć komfortowo jak na zwykłym rowerze.
Rower ten charakteryzuje się skórzanymi wykończeniami w przypadku rękojeści i siodełka. Skórzana rękojeść zapobiega ślizganiu się i zmniejsza zmęczenie w porównaniu ze zwykłymi gumowymi manetkami. Szerokie siodło zapewnia wygodę podczas siedzenia. Dodatkowo sprężynowe zawieszenie zamontowane na siodełku amortyzuje wstrząsy.
Przednie koła wyposażone jest w hamulce tarczowe zapewniające doskonałe hamowanie w nagłych sytuacjach. Tylne zaś w hamulec rolkowy, który stopniowo zmniejsza prędkość, zapobiegając utracie równowagi w wyniku nagłego zatrzymania przy dużej prędkości.
E-rower ma szerokie opony o rozmiarze koła 26 cali i szerokości opony 4 cale. Amortyzujące działanie sprężynowego zawieszenia siodełka i szerokich opon zmniejsza wstrząsy na wyboistych drogach podczas jazdy.
MW50

Data sheet

Moc silnika
350 [W]
Battery capacity
12 [Ah]
Battery voltage
36 [V]
Max speed
25 [km/h]
Maximum range on a single charge
80 [Km]
Bicycle gear
3-biegowa piasta Shimano Nexus
Charging time
6-8 [h]
Lighting
Przód, tył (LED)
Maximum load
120 [kg]
Handle/seat grips finish
skóra ekologiczna
Seat height adjustment
TAK
storage
zamykany, szeroki z miejscem dla ładowarki
Drive
elektryczny wyposażony w czujnik momentu obrotowego wewnątrz silnika mierzy siłę wkładaną przez pedały i zapewnia wspomaganie elektryczne w zależności od zastosowanej siły (i rytmu pedałowania)
Front brake
tarczowy, mechaniczny
Rear brake
rolkowy
Front wheel
Obręcz aluminiowa ze szprychami ze stali nierdzewnej
Rear wheel
Obręcz aluminiowa ze szprychami ze stali nierdzewnej
Front tire
26x4,00
rear tire
26x4,00
Libra
28,5 [kg]
Dimensions (length x width x height)
210x69x98 [cm]

5 other products in the same category: